Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV psů ruských a asijských plemen 23.9.2006 Lázně Bělohrad

3. 12. 2010

 

ALABAJ

tř.vítězů - psi

1.Agbar ze Židovské čtvrti nar. 1.2.2001

o.Bekir Borojo

m.Bajka z Akordu

maj.Ilona Wolfová, Kleny 11, 552 03 Česká Skalice

výborný, CAC

 

JIHORUSKÝ OVČÁK

tř.otevřená - psi

2.Chaki Chupur Corsairey Casch nar. 22.4.2003

o.Ridž Ara

m.Anne-Maree Corsairey Casch

maj.Radovan Pěček, 788 11 Loučná nad Desnou

výborný, CAC, Vítěz města Bělohrad

 

KAVKAZSKÝ OVČÁK

 

tř.štěňat - psi

 

3.Majster z Akordu nar.10.6.2006

o.Cyr Dorkin revír

m.Dunja z Akordu

maj.Stanislav Jirka, Mayerova 781, 664 42 Modřice

velmi nadějný

 

tř.dorostu - feny

 

4.Bela Sluneční vrch 3.3.2006

o.Ben Zlatá Studánka

m.Antalya Evajan

maj.Jana Holečková, Hájek 11, 363 01 Ostrov nad Ohří

velmi nadějná

 

tř.dorostu - psi

 

5.Alex z Hvížďalky nar.22.10.2005

o.Ikarus z Akardu

m.Helga z Akordu

maj.Monika Březovská, Dubenec 36, 261 01 Příbram

velmi nadějný

 

tř.mladých - feny

 

6.Aggy Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina v Končinách

maj.Gabriela Rampouchová, Blatce 42, 472 01 Doksy

výborná 2

 

7. Alma Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina v Končinách

maj.Zdeněk Heinz, Pšov 14, 441 01 Podbořany

výborná 1, JA

 

8.Sara Právo Tesáku nar.15.7.2005

o.Zurbagan

m.Máša Právo Tesáku

maj.Stanislava Zemánková, Mladé generace 367, Liberec 460 08

---

 

9.Saša Právo Tesáku nar.15.7.2005

o.Zurbagan

m.Máša Právo Tesáku

maj.František Frolich, Václavice 216, 463 34 Hrádek nad Nisou

---

 

tř.mladých - psi

 

10.Amír Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Radek Brzobohatý, 679 05 Křtiny 244

výborný 1, JA

 

11.Argon Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Dáša Klacková, Zátiší 145, 289 13 Zvěřínek

výborný 3

 

12.Luter z Akordu nar.6.9.2005

o.Cyr Dorkin Revír

m.Dunja z Akordu

maj.Michal Krotký, Tymákov 153, 332 01

výborný 2

 

13.Ratibor Právo Tesáku nar.20.6.2005

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Alma Démoni Kavkazu

maj.Jitka Růžičková, Růžová 736, 500 04 Hradec Králové 4

---

 

14.Rifas Právo Tesáku nar.20.6.2005

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Alma Démoni Kavkazu

maj.Jan a Jana Pomijovi, Ke kapličce 489, 373 61 Hrdějovcie

výborný 4

 

tř.otevřená - feny

 

15.Arabela od Žlutého klásku nar.10.11.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dorna z Akordu

maj.Zdeněk Zaspal, S.Čecha 1189, 277 11 Neratovice

výborná 2, res.CAC

 

16.Dara Asijský démon nar.28.4.2003

o.Basari-Bej Asijský démon

m.Alda

maj.Pavel Melichar, Příkazy, 221, 783 33

---

 

17.Inan z Akordu nar.24.1.2004

o.Cyr Dorkin Revír

m.Dunja z Akordu

maj.Ladislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborná 1, CAC

 

tř.otevřená - psi

18.Armin Z Blížňovického údolí nar.16.6.2002

o.Chak

m.Charza Právo Tesáku

maj.Lenka Komárková, Rosice u Chrasti 290, 538 34 Rosice

výborný

 

19.Ben Zlatá Studánka nar.16.10.2003

o.Iran Hunza

m.Alissa Zlatá studánka

maj.Radek Brzobohatý, Křtiny 244, 679 05

výborný 3

 

20.Kolja z Akordu nar.1.12.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dunja z Akordu

výborný 2, Res.CAC

 

21.Nikita Právo Tesáku nar.23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Andrea Čermáková, Čistěves 29, 503 15 Nechanice

výborný

 

22.Pamír Právo Tesáku nar.20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Josef Toth, Velké Svatoňovice 385, 542 34 Malé Svatoňovice

výborný 1, CAC, BOB, Vítěz Čech

 

23.Pont Právo Tesáku nar.20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Antonín Kunický, Brumovice na MOravě, 691 11

výborný 4

 

47.Artuš z Lužických hor nar.18.8.2004

o.Cirius z Falcova dvora

m.Aida Zaječický drak

maj.Jaroslav Paroha, Libočany 176, 439 75 Louny

výborný

 

tř.vítězů - feny

24.Ina z Akordu nar.24.1.2004

o.Cyr Dorkin revír

m.Dunja z Akordu

maj.Ladislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborná CAC

 

tř.vítězů - psi

25.Nabat Právo Tesáku nar.23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Stanislava Zemánková, Mladé generace 367, 460 08 Liberec

výborný, CAC, Vítěz Královéhradeckého kraje

 

MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES

 

tř. štěňat - feny

26.Carica Ruský Medvěd nar.27.3.2006

o.Dobrynja

m.Rima Al Kaida

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, Mnichovo Hradiště 295 01

velmi nadějná

 

tř.štěňat - psi

27.Cirius Ruský Medvěd nar.27.3.2006

o.Dobrynja

m.Rima Al Kaida

maj.Jiří a Tajana Rulíkovi, Čáslavská 1252, 537 01 Chrudim

velmi nadějný

 

tř.mladých - feny

28.Aischa z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

maj.Olga Koňaříková, Třanovická 19, 735 62 Český Těšín 735 62

---

29.Anett z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

maj.Olga Daňková, Třanovická 15, Český Těšín 735 62

výborná 4

 

30.Baris Ruský Medvěd nar.1.9.2005

o.Bekhir-CHán Ruský medvěd

m.Dorotoeya Arieta Kesh

maj.Jindřich Mouka, Kostomlatská 108, 417 63 Žalany

výborná 2

 

31.Beky Ruský medvěd 1.9.2005

o.Bekhir-CHán Ruský medvěd

m.Dorotoeya Arieta Kesh

maj.Jana Formánková, Březovice 68, 294 24

výborná 3

 

32.Želaju Udači iz Viernych stražej nar.27.4.2005

o.Arsenal iz Viernych Stražej

m.Bulava

maj.Marie Rudolfová , Ješín 80, Velvary 273 24

výborná 1,  JA

 

46.Brisa Ruský medvěd nar.1.9.2005

o.Bekhir-CHán Ruský medvěd

m.Dorotoeya Arieta Kesh

maj. Hořická Ivana, Žebětínek 39, 621 00 Brno

výborná

 

tř.mladých - psi

33.Zhelezny blesk z Viernych stražej nar.27.4.2005

o.Arsenal iz Viernych Stražej

m.Bulava

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborný, JA

 

tř.otevřená - feny

34. Agrisha Ruský medvěd nar.15.11.2010

o.Dobrynja

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborná 1, CAC

 

35.Astra Nagajka

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Jaroslav Miska, Vyskeř 60, 512 64

výborná 2, Res CAC

 

36.Azira z Dětenic 6.5.2004

o.Akbar

m.Alisa

maj.Miloš Tomáš, Máslojedy 54, 503 03

výborná 3

 

37.Baghíra z Dětenic nar.16.11.2004

o.Akbar

m.Alisa

maj.Zdeňka Kačinská, Na Pustkách 1828, Petřvald 735 41

výborná 4

 

tř.otevřená - psi

38.Ataman Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy Zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Filip a Naděžda Mestekovi, Krpská 15, Vysoká Libeň 277 38

výborný 1, CAC

 

39.Dar Arita Kesh nar.18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bes

maj.Stanislav Jirka, Mayerova 781, Modřice 664 42

výborný 2, Res.CAC

 

48.Arak Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy Zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Miloš Tomáš, Máslojedy 54, 503 03

výborný 3

 

tř.vítězů - feny

40.Diva Arita Kesh nar. 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bes

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborná CAC

 

41.Donna Arita Kesh nar. 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bes

maj.Olga Koňaříková, Třanovická 19, Český Těšín 735 62

---

tř.vítězů -psi

42.Dobrynja nar.6.3.2002

o.Emir Khan iz Imperii Molossov

m.Rashel

maj.Daniel Dressler, Loukov 55, Loukov u Mnichova Hradiště

výborný 1, CAC, BOB, Národní vítěz

 

43.Dorofey Arita Kesh nar. 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bes

maj.Jiří Šimánek, Americká 401, Dobřichovice 252 29

výborný 2, Res.CAC

 

STŘEDOASIJSKÝ PASTEVECKÝ PES

 

tř.otevřená - feny

44.Era Gladiátor ex Asia nar.24.11.202

o.Ch.Causy Ex Oriente

m.Ajša Lefred

maj.Hana Tororková, Údolní 110, 401 63 Pernštejn

výborná CAC

 

tř.otevřená - psi

45.Cir Ruský medvěd 1.5.2004

o.Ataman z Akordu

m.Danja Purpurová Růže

maj.Michal Jindra Kosoř 149, 252 26 Třebotov

výborný, CAC

 

 

 

 

 

 

 

 

.