Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV 22.9.2007 Bělohrad

 

Výběr fotografií z výstavy najdete na: http://kosd.rajce.idnes.cz/NV_22.9.2007/

 

MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES

 

tř.štěňat - feny

1.Badja Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa Al Kaida

maj.Stanislav Kindl, Mírová 1471, Slaný 274 01

velmi nadějná 1

2.Baghira z Ďáblova dvora nar.1.4.2007

o.Dobrynja

m.Donna Arita Kesh

maj.Vít Michálek, Dřevohostice, Lány 328, 751 14

velmi nadějná 3

3.Berta Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa Al Kaida

maj.Rudolfová Marie, Ješín 80, Velvary 273 24

velmi nadějná 2

4.Frama Ruský medvěd nar.16.4.2007

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Jindřich Mouka, Kostomlatská 108, Žalany 417 63

velmi nadějná

 

tř.štěňat - psi

 

5. Beren Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa Al Kaida

maj.Renata Jirčíková, Roztocká 6147, 160 00 Praha 6

velmi nadějný 2

 

6.Bruno z Ďáblova dvora nar.1.4.2007

o.Dobrynja

m.Donna Arita Kesh

maj. Pavel Tomeš, Na Paloučku 537/3, Mostkovice 798 02

velmi nadějný 3

 

7.Fart Ruský medvěd nar.16.4.2007

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Zdeňka Brožková, Hostín 9, Vojkovice 277 44

----

8. Fenix Ruský medvěd nar.16.4.2007

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Josef Falge, Dehtínská 18, 153 00 Praha Radotín

velmi nadějný 4

 

9.Goliáš Ruský medvěd nar.24.4.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rima al Kaida

maj.David Helcl, Bechlejovice 55, 405 02 Děčín

velmi nadějný

 

10.Grant Ruský medvěd nar.24.4.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rima al Kaida

maj.Petr Zeman, Dolní Radouň 21, 377 01 Jindřichův Hradec

velmi nadějný

 

11.Gvidon Ruský medvěd nar.24.4.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rima al Kaida

maj.Kateřina Píšová, Dubčany 74, CHolina 783 22

velmi nadějný 1

 

tř.dorostu - feny

 

12.Bulava Nagajka nar.20.1.2007

o.Dobrynja

m.Diva Arita Kesh

maj.Odřich Rek, Jeníkovice 193, Třebechovice p.Orebem 503 46

výborná 1

 

13.Europa Ruský medvěd nar.15.11.2006

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Agrisha Ruský medvěd

maj.Petr Zeman, Dolní Radouň 21, Jindřichův Hradec 377 01

výborná 2

 

tř.mladých - feny

 

14.Akula Z rodu Romanovců nar.7.9.2006

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

maj.Alena Srbová, Malovarská 710, Velvary 273 24

výborná, JA

 

tř.mladých - psi

 

15.Antony Z rodu Romanovců nar.7.9.2006

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

maj.Ing.Petr Andrle, kpt.Poplera 365/5, Vysoké Mýto 566 01

výborný, JA

 

tř.otevřená - feny

 

16.Aischa z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

maj.Olga Koňaříková, Třanovická 19, Český Těšín 735 62

---

17.Baris Ruský medvěd nar.1.9.2005

o.Bekhir-Chán Ruský medvěd

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Jindřich Mouka, Kostomlatská 108, Žalany 417 63

velmi dobrá

 

18.Beky Ruský medvěd nar.1.9.2005

o.Bekhir-Chán Ruský medvěd

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Jana Formánková, Březovice 68, 294 24

výborná 1, CAC

 

43. Anteya z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

maj.Michal Telega, Okřijová 607, Orlová

výborná 2, Res.CAC

 

44.Cimba z Dětenic nar.4.5.2005

o.Akbar

m.Alisa

maj.Ladislav Zajíc

výborná 3

 

tř.otevřená - psi

 

19.Anakin Ruský medvěd nar.15.11.2004

o.Dobrynja

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Marie Rudolfová, Ješín 80, Velvary 273 24

---

20.Dar Arita Kesh nar.18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Stanislav Jirka, Mayrova 781, Modřice 664 42

výborný, CAC

 

tř.vítězů - feny

 

21.Diva Arita Kesh nar.18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Pavel Leier, Jeníkovice 146, Třebechovice pod Orebem 503 46

výborná, CAC

 

22.Donna Arita Kesh nar.18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Olga Koňaříková, Třanovická 19, Český Těšín 735 62

---

 

tř.vítězů - psi

 

23.Zhelezny Blesk iz Viernyh Strazhei nar.27.4.2005

o.Arsenal iz Vernyh Strazhey

m.Bulava

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, Mnichova Hradiště 295 01

výborný, CAC, BOB, vítěz Královéhradeckého kraje

 

KAVKAZSKÝ OVČÁK

 

tř.štěňat - psi

 

24.Varjag Právo Tesáku nar.24.4.2007

o.Zurbagan

m.Litva Právo tesáku

maj.Robert Palečko, Moravskoslezský Kočov 153, Bruntál 792 01

velmi nadějný

 

tř. dorostu - feny

 

26.Axxa z Tadeášových domků nar. 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo tesáku

maj.Ladislav Bludský, Vestec 45, Jaroměř 551 01

výborná

 

tř.dorostu - psi

 

25.Assan z Tadeášových domků nar. 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo tesáku

maj. Vasil Bočarov, Blanická 233, 541 01 Trutnov

výborný 1

 

27.Ural Právo Tesáku nar.30.12.2006

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Alma Démoni Kavkazu

maj.Jana Holečková, Hájek 11, Ostrov 363 01

výborný 2

 

tř.mladých - psi

 

28.Majster z Akordu 10.6.2006

o.Cyr Dorkin revír

m.Dunja z Akordu

maj.Stanislav Jirka, Mayerova 781, Modřice 664 42

velmi dobrý

 

29.Tagor Právo Tesáku nar.15.8.2006

o.Rifas Akmenu Gélé

m.Litva Právo Tesáku

maj.Ladislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborný, JA

 

tř.otevřená - feny

 

30.Adžika Sluneční vrch nar. 25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Roman Havlásek, Velatice 195, Tvarožná 664 05

výborný 1, CAC

 

31.Aggy Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina v Končinách

maj.Gabriela Rampouchová, Blatce 42, Doksy 472 01

výborná 2, Res.CAC

 

32.Bela Sluneční vrch nar.3.3.2006

o.Ben Zlatá studánka

m.Antayalya Evajan

maj.Jana Holečková, Hájek 11, Ostrov 363 01

---

tř.otevřená - psi

 

33.Afron Sněžná Sovice nar.15.11.2005

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Almira z Bližňovického údoůí

maj.Jaroslav Beránek, tř.Karla IV 502, 500 02 Hradec Králové

---

34.Amír Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Radek Brzobohatý, Křtiny 244, 679 05

výborný 1, CAC, Vítěz města Lázně Bělohrad, Vítěz Čech

 

35.Argon Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Dáša Klacková, Zátiší 0145, Zvěřínek 289 13

výborný 2, res.CAC

 

tř.vítězů - feny

 

36.Arabela od Žlutého klásku nar.10.11.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dorna z Akordu

maj.Zdeněk Zaspal, S.Čecha 1189, Neratovice 277 11

výborná 3

 

37.Axa z Hvížďalky nar.22.10.2005

o.Ikarus z Akordu

m. Helga z Akordu

maj.Miroslav Seidelglanz, Potoční 238, Hroznětín 362 33

výborná 1, CAC

 

38.Ina z Akordu nar.24.1.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dunja z Akordu

maj.LAdislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborná 2, Res.CAC

 

tř.vítězů - psi

 

39.Alex od Žlutého klásku nar. 10.11.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dorna z Akordu

maj.Drahoslav Hanková, Polanská 333, Liblice n.Cidlinou 289 07

výborný 4

 

40.Nabat Právo Tesáku nar.23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Stanislava Zemánková, Mladé Generace 367, Liberec 460 08

výborný 3

 

41.Olbert Právo Tesáku nar.16.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Miroslav Seidelglanz, Potoční 238, Hroznětín 362 33

výborný 2, Res.CAC

 

42.Pamír Právo Tesáku nar.20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Josef Toth, Velké Svatoňovice 385, Malé Svatoňovice 542 34

výborný 1, CAC, Národní vítěz