Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV 20.9.2008 Bělohrad

 

 

Výběr fotografií z této výstavy můžete najít na kosd.rajce.idnes.cz/NV_20.9.2008_Lazne_Belohrad/

 

ALABAJ

 

tř.dorostu - psi

 

1.Akim Ruský medvěd nar.6.10.2007

o.Altaj Právo Tesáku

m.Bora Ruský medvěd

maj.Hana Šlocarová, Ostašovská 153/24, Liberec 11

 

KAVKAZSKÝ OVČÁK

 

tř.dorostu - feny

 

1.Arischa Sar-Nab nar.24.9.2007

o.Nabat Právo Tesáku

m.Sara Právo Tesáku

maj.Zdenka Kofrová, Lovošská 5078, Lovosice 410 02

výborná 1

 

2.Bela Ďábel Kavkazu 14.1.2008

o.Artuš z Lužických Hor

m.Corina v Končinách

---

tř.mladých - psi

 

3.Varjag Právo Tesáku nar.24.4.2007

o.Zurbagan

m.Litva Právo Tesáku

maj.Robert Palečko,  Moravskoslezský Kočov 153, Bruntál 792 01

neposouzen

 

tř.otevřená - feny

 

4.Adžika Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Roman Havlásek, Velatice 195, 664 05

výborná 2, Res.CAC

 

5.Aggy Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina v Končinách

maj.Gabriela Rampouchová, Blatce 42, Doksy 472 01

---

6.Alma Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina v Končinách

maj.Zdeněk Heinz, Pšov 14, Podhorany 441 01

---

7.Axxa z Tadeášových domků nar.20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo Tesáku

maj.Ladislav Bludský, Vestec 45, Jaroměř 551 01

výborná 4

 

8.Cira ze Soutoku Vltavy nar.11.8.2004

o.Aran ze Soutoku Vltavy

m.Etual-Elza z Azgiru

maj.Ladislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborná

 

9.Olga Právo Tesáku nar.16.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Jiří Hrdlička, Hajnice 117, Trutnov 544 66

výborná 3

 

10.Sara Právo Tesáku nar.15.7.2005

o.Zurbagan

m.Máša Právo Tesáku

maj.Stanislava Zemánková, Mladé generace 367, Liberec 460 08

výborná 1, CAC

 

tř.otevřená - psi

 

11.Afron Sněžná Sovice nar.15.11.2005

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Almira z Blížňovického údolí

maj.Jaroslav Beránek, tř.Karala IV 502, Hradec Králové 500 02

výborný 4

 

12.Argon Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Dáša Klacková, Zátiší 0145, Zvěřínek 289 13

výborný 3

 

13.Arrash Grow z Tadeášových domků 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo Tesáku

maj.Jiří Hrdlička, Hajnice 11, Trutnov 544 66

---

14.Assan z Tadeášových domků 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo Tesáku

maj.Vaasil Bočarov, Poděbradova 176, Úpice 542 32

výborný

 

15.Ben Zlatá Studánka nar.16.10.2003

o.Iran Hunza

m.Alissa Zlatá studánka

maj.Radek Brzobohatý, Křtiny 244,  677 05

výborný

 

16.Tagor Právo Tesáku nar.15.8.2006

o.Rifas Akmenu Gélé

m.Litva Právo Tesáku

maj.Ladislav Srb, Jiráskova 707, Horažďovice 341 01

výborný 2, Res.CAC

 

17.Taras Bulba Právo Tesáku nar.15.8.2006

o.Rifas Akmenu Gélé

m.Litva Právo Tesáku

maj.František Šíma, Sokolovská 78, Svobodné Heřmanice 793 13

výborný 1, CAC

 

tř.vítězů - psi

 

18. Amír Sluneční vrch nar.25.7.2005

o.Chak

m.Antalya Evajan

maj.Radek Brzobohatý, Křtiny 244, 679 05

výborný 2

 

19.Nabat Právo Tesáku nar. 23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

maj.Stanislava Zemánková, Mladé generace 367, Liberec 460 08

výborný 1, CAC, Národní vítěz, Vítěz města Lázně Bělohrad

 

20.Pamír Právo Tesáku nar.20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Josef Toth, Velké Svatoňovice 385, Malé Svatoňovice 542 34

neposouzen

 

MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES

 

tř.štěňat - feny

 

21.Cirra z Ďáblova Dvora nar.31.3.2008

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

maj.Michal Zelenka, Čimická 94, Praha 8 181 00

velmi nadějná 1

 

22.Newa al Kaida nar.12.4.2008

o.Dobrynja

m.Waria al Kaida

maj.Barbara Slaska, Centralnaja 15, Wroclaw - Polsko

velmi nadějná 2

 

tř.štěňat - psi

 

23.Nikita al Kaida nar.12.4.2008

o.Dobrynja

m.Waria al Kaida

maj.Barbara Slaska, Centralnaja 15, Wroclaw - Polsko

nadějný

 

51.Cesar z Ďáblova dvora nar.31.3.2008

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

maj.Karolína Štičková, Dolní Roblín 6 - Mořina

velmi nadějný

 

tř.dorostu - feny

 

24.Anja Rasputin nar.11.10.2007

o.Dobrynja

m.Astra Nagajka

maj.Jaroslav Miška, Vyskeř 60, 512 64

výborná 1

 

25.Asia Rasputin nar.11.10.2007

o.Dobrynja

m.Astra Nagajka

maj.Jaroslav Tomáš, Velké Hamry 246, 468 45

výborná 2

 

tř.dorostu - psi

 

26.Arsan Rasputin nar.11.10.2007

o.Dobrynja

m.Astra Nagajka

maj.Zdeněk Fišer, Skautské středisko Turnov, Koňský trh 200, Turnov

velmi dobrý 2

 

27.Chammer Ruský medvěd nar.25.9.2007

o.Bekhir-Chán Ruský medvěd

m.Arleta Ruský medvěd

maj.Anna Jashari, Hřbitovní 1548, Tišnov 666 01

výborný 1

 

28.Ivan Ruský medvěd nar.10.10.2007

o.Ermak

m.Agrisha Ruský medvěd

maj.Yvona Vavříková Lesní 125, Jevany 281 66

---

29.Liukomor al Kaida nar.12.10.2007

o.Misza Okno na Swiat

m.Rifa al Kaida

maj.Marius Socha, ul.Konstytucji 3-go Maja 7/19, Sochanczew Polsko

velmi dobrý 1

 

tř.mladých - feny

 

30.Bella z Ďáblova Dvora nar.1.4.2007

o.Dobrynja

m.Donna Arita Kesh

maj.Petr Čermák, Tyršovo nábřeží 1706, Rožnov p.Radhoštěm 756 61

výborná 2

 

31.Berta Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

maj.Rudolfová Marie, Ješín 80, Velvary 273 24

výborná 3

 

32.Bezinka Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

maj.Mgr.Filip Mestek, Na Veselce 883, Úpice 542 32

výborná 1, JA