Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV 19.9.2009 Bělohrad

 

Výběr fotografií z výstavy si můžete prohlédnout na kosd.rajce.idnes.cz/NV_19._9._2009_Lazne_Belohrad/

 

Kavkazský ovčák

třída otevřená - feny

39.ARISCHA Sar-Nab nar.24.9.2007

o.Nabat Právo Tesáku

m.Sara Právo Tesáku

V1, CAC

40.ALMA Ďábel Kavkazu nar.27.8.2005

o.Chak

m.Corina

V2

 

třída vítězů - feny

35.SARA Právo Tesáku nar.15.7.2005

o.Zurbagan

m.Máša Právo Tesáku

V1, CAC, BOB

 

třída vítězů - psi

36.NABAT Právo Tesáku nar.23.11.2003

o.Amur strážci z Kavkazu

m. Litva Právo Tesáku

V1, CAC, Vítěz města Lázně Bělohrad, Vítěz Čech

37.TARAS BULBA Právo Tesáku nar.18.8.2006

o.Rifas Akmenu Gélé

m.Litva Právo Tesáku

V2, Res CAC

 

Moskevský strážní pes

 

třída dorostu - feny

29.BAJKA Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V2

30.BAIRA Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V4

31.BARKA Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V

32.CAREVNA Anastazie Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

V

33.CAREVNA TATJANA Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

 V3

34.CVETAVA Nagajka nar. 6.3.2009

o.Ermak

m.Diva Arita Kesh

V

25.PATYA Ruský medvěd nar.30.11.2008

o.Archip

m.Elena Ruský medvěd

V1

 

třída dorostu - psi

26.BAZIR Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m.Anett Z Ďáblova dvora

V2

28.CAREVIČ ALEXEJ Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

V4

18.MALYSH Ruský medvěd nar.10.10.2008

o.Bekhir-chán Ruský medvěd

m.Andy Ruský medvěd

V1

19.PAMIR Ruský medvěd nar.30.11.2008

o.Archip

m.Elena Ruský medvěd

V3

 

třída mladých - feny

20.CAMERON Z Ďáblova dvora nar. 31.3.2009

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

V2

21.CIRRA Z Ďáblova dvora nar. 31.3.2009

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

V3

23.VARINA VNUCHKA VOROZHEYA Iz Don-Grada nar.6.5.2008

o.Magnat Fat Mos

m.Hrabraya Doch Bavarii Stefanida

V1, JA

 

třída mladých - psi

24.CESAR Z Ďáblova dvora nar. 31.3.2009

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

V1, JA

 

třída otevřená - feny

13.ANETT Z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

V2, Res CAC


15.ANYA Těšínské nebe nar.18.3.2008

o.Ermak

m.Anett z Ďáblova dvora

V1, CAC

16.BADJA Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

V3

7.BEZINKA Z rodu Romanovců nar.7.5.2007

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

V4

 

třída otevřená  - psi

8.ATAMAN Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy Z Pavlíčkovy zahrady

m.Diva Arita Kesh

V1, CAC, BOB, Národní vítěz

10. HERO Ruský medvěd nar. 13.6.2007

o.Bekhir-chán Ruský medvěd

m.Arven Nagajka

V2, Res.CAC

2.CHAMMER Ruský medvěd nar.25.9.007

o.Bekhir-Chán Ruský medvěd

m.Arleta Ruský medvěd

V3

 

třída vítězů - feny

4.ASTRA Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Diva Arita Kesh

V, CAC

 

třída vítězů - psi

5.ANTON Ryjii Drug nar. 20.6.2007

o.Magnat Fat Mos

m.Dhessi Vais

V2, Res.CAC

6.OPTIMIST Iz Viernych strazhei nar. 21.7.2007

o.Zherar

m.Zarnitsa Iz Viernych strazhei

V1, CAC

 

třída šampionů - feny

1.DIVA Arita Kesh nar. 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

V, CAC, Vítěz Královéhradeckého kraje