Jdi na obsah Jdi na menu
 


MV 17.9.2005 Lázně Bělohrad

1. 12. 2010

 

 

JIHORUSKÝ OVČÁK

tř.otevřená - psi

1.Chaki Chupur Corsairey Casch nar. 22.4.2003

o.Ridž Ara

m.Anne-Maree Corsairey Casch

maj.Radovan Pěček, 788 11 Loučná nad Desnou

výborný, SDCIB, Vítěz Čech

 

KAVKAZSKÝ OVČÁK

tř.dorostu - feny

2.Arabela Od Žlutého klásku nar. 10.11.2004

o.Cyr Dorkin Revir

m.Dorna z Akordu

maj.Zdeněk Zaspal, S.Čecha 1189, 277 11 Neratovice

výborná 1

 

3.Parga Právo Tesáku nar. 20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Dagmar Pohanková, Hajniště 106, 463 65 Nové Město pod Smrkem

výborná 2

 

tř.dorostu -psi

4.Kolja Z Akordu nar. 1.12.2004

o.Cyr Dorkin Revír

m.Dunja z Akordu

maj.Michal Krotký, 332 01 Tymákov 153

výborný 2

 

5.Pamír Právo tesáku nar. 20.9.2004

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Máša Právo Tesáku

maj.Josef Toth, Velké Svatoňovice 385, 542 34 Malé Svatoňvice

výborný 1

 

tř.mladých - psi

6.Artuš Z Lužických hor nar.18.8.2004

o.Cirius z Falcova dvora

m.Aida Zaječický drak

maj. Jaroslav Paroha, Libočany 176, 439 75 Louny

výborný 1, JA

 

tř.otevřená - feny

7.Bára Z Kolínských Borků nar. 30.8.2003

o.Gimalaj Právo Tesáku

m.Arleta z Údolí Kalspotu

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

---

8.Cim V končinách nar. 11.9.2003

o.Ataman Z údolí Kalspoltu

m.Chajsa Právo Tesáku

maj.Hana Nevolová, Miletín 48, 285 04 Uhlířské Janovice

výborná 1, SDCIB

 

9.Dara Asijský Démon nar. 28.4.2003

o.Bašari - Bes Asijský démon

m.Alda

maj.Pavel Melichar, Příkazy 221, 7783 33

---

 

tř.otevřená - psi

 

10.Armin Z Blížňovického údolí nar. 16.6.2002

o.Chak

m.Charza Právo Tesáku

maj.Lenka Komárková, Rosice u Chrasti 290, 538 34 Rosice

výborný 4

 

11.Ben Zlatá Studánka nar.16.10.2003

o.Iran Hunza

m.Alissa Zlatá Studánka

maj.Radek Brzobohatý, Křtiny 244, 679 05

výborný 2, CAC

 

12.Nabat Právo Tesáku nar. 23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

výborný 1, SDCIB, BOB, Krajský vítěz, Vítěz města Lázně Bělohrad

 

13.Nikita Právo Tesáku nar. 23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo Tesáku

výborný 3

 

tř.vítězů - feny

 

14.Ambra Z Kolínských Borků nar. 29.5.2002

o. Gimalaj Právo Tesáku

m.Arleta Z údolí Kalspoltu

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborná 1, SDCIB, Vítěz výstavy

 

MOSKEVSKÝ STRÁŽNÍ PES

 

tř.štěňat - feny

 

15. Želaju Udači iz Viernych Stražej nar. 27.4.2005

o.Arsenal iz Viernych Stražej

m.Bulava iz Viernych Stražej

maj.Marie Rudolfová, Ješín 80, 273 24 Velvary

velmi nadějná 1

 

tř.štěňat - psi

16. Žejk nar. 9.6.2005

o.Adam Royl Gold Bar

m.Roksana

maj.Jakub Frank, Otín 7, 337 01

velmi nadějný 2

 

17. Železnyj Blesk iz Viernych stražej  nar.27.4.2005

o.Arsenal iz Viernych Stražej

m.Bulava iz Viernych Stražej

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

velmi nadějný 1

 

tř.dorostu - feny

 

18. Agrisha Ruský medvěd nar.15.11.2004

o.Dobrynja

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborná 1

 

19.Alavis Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy Zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Pavel Leier, Jeníkovice 146, 503 46

velmi dobrá

20.Bekki Z Dětenic nar.16.11.2004

o.Akbar

m.Alisa

maj.Anna Vanátová, Diamantová 3, 040 11, Košice, Slovensko

---

 

tř.dorostu - psi

 

21.Anakin Ruský medvěd nar. 15.11.2004

o.Dobrynja

m.Doroteya Arita Kesh

maj.Marie Rudolfová, Ješín 80, Velvary 273 24

výborný 1

 

22.Arak Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy Zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Miloš Tomáš, Máslojedy 54, 503 03 Smiřice

výborný 3

 

35.Ataman Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy z Pavlíčkovy Zahrady

m.Diva Arita Kesh

maj.Naděžda a Filip Mestekovi, Krpská 15, 277 38 Vysoká Libeň

výborný 2

 

tř.mladých - feny

 

23.Azira z Dětenic nar.6.5.2004

o.Akbar

m.Alisa

maj.Miloš Tomáš, Máslojedy 54, 503 03 Smiřice

výborná 2

 

24.Rima al Kaida nar.3.5.2004

o.Fagot Mariči

m.Walentyna al Kaida

maj.Jana Zemanová, Horní Rokytá 75, 295 01 Mnichovo Hradiště

výborná 1, JA

 

25.Rosa al Kaida nar.3.5.2004

o.Fagot Mariči

m.Walentyna al Kaida

maj.Marie Rudolfová, Ješín 80, Velvary 273 24

výborná 3

 

tř.mladých - psi

 

26.Alcapone Z Dětenic nar.6.5.2004

o.Akbar

m.Alisa

maj.Ing.Karel Hrouzek, Mnetěš 48, Roudnice n.Labem 413 01

výborný 1, JA

 

tř.otevřená - feny

 

27. Diva Arita Kesh nar. 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Pavel Leier, Jeníkovice 146, Třebechovice pod Orebem 503 46

výborná 1, SDCIB

 

tř.otevřená - psi

 

28. Dar Arita Kesh 18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Stanislav Jirka, Mayerova 781, Modřice 664 42

---

29.Lero Maks nar.21.6.2003

o.Juksar¨m.Radosť Simočka

maj.Zdeněk Flégl, Alejní 542, 417 42 Krupka

výborný 1

 

tř.vítězů - feny

 

30.Donna Arita Kesh nar:18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Olga Koňaříková, Třanovická 19, 735 62 Český Těšín

výborná 1. SDCIB

 

tř.vítězů - psi

 

31.Dorofey Arita Kesh nar.18.12.2002

o.Zurab Kesh Aydan Grom

m.Arita Berkli Bess

maj.Jiří Šimáček, Americká 421, Dobřichovice 252 29

výborný 1, SDCIB, BOB

 

STŘEDOASIJSKÝ PASTEVECKÝ PES

 

tř.mladých - feny

 

32. Civa Ruský medvěd nar.1.5.2004

o.Ataman z Akordu

m.Danja z Purpurová růže

maj.Marie Rudolfová, Ješín 80, Velvary 273 24

výborná 1, JA


33. Cir Ruský medvěd nar.1.5.2004

o.Ataman z Akordu

m.Danja z Purpurová růže

maj.Michal Jindra, Kosoř 149, Třebotov 252 26

---

 

tř.otevřená - feny

34. Aiša Z Městečka Žeravic mar.25.12.2000

o.Hamlet z Pavlíčkovy zahrady

m.Gora z Pavlíčkovy zahrady

maj.Pavel Kubiena, Těšínská 710/576, Havířov

výborná 1, SDCIB