Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. NV 26.10.2013 Běleč

Kavkazský ovčák

třída otevřená - psi

CEDRIC SAR-NAB nar.: 3.12.2011

Nabat Právo tesáku x Sara Právo tesáku

V

třída veteránů - feny

SARA PRÁVO TESÁKU nar.: 15.7.2005

Zurbagan x Máša Právo tesáku

V 1, SC

AXXA Z TADEÁŠOVÝCH DOMKŮ nar.: 20.3.2007

Chak x Olga Právo tesáku

V 2

třída veteránů - psi

NABAT PRÁVO TESÁKU nar.: 23.11.2003

Amur Strážci z Kavkazu x Litva Právo tesáku

V 1, SC, BOB, Absolutní vítěz výstavy

 

Moskevský strážní pes

třída štěňat - psi

HARRY TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 8.5.2013

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Baira Těšinské nebe

VN

třída dorostu – feny

ANIKA TROJSKÝ POTOK nar.: 30.12.2012

Malysh Ruský medvěd x Patya Ruský medvěd

VN 1

třída dorostu - psi

INDY Z RODU ROMANOVCŮ nar.: 8.4.2013

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Varina Vnuchka Vorozheya  Iz Don-Grada

VN 1

BRENY Z HARTLOVY SKÁLY  nar.: 17.12.2012

Carevič Konstantin Z rodu Romanovců x Caira Těšínské nebe

VN 2 

třída mladých - feny

DUMKA NAGAJKA nar.: 25.8.2012

Carevič Alexej Z rodu Romanovců  x Cvetáva Nagajka

V 1, JA

ANNABELL NEOHROŽENÝ STRÁŽCE nar.: 5.10.2012

Áron z Orebitských lesů  x Carevna Anastazie Z rodu Romanovců

V 2

třída mladých - psi

DYNAMIT NAGAJKA nar.: 25.8.2012

Carevič Alexej Z rodu Romanovců x Cvetáva Nagajka

V 1, JA

DON NAGAJKA nar.: 25.8.2012

Carevič Alexej Z rodu Romanovců x Cvetáva Nagajka

V 2

ABONEY NEOHROŽENÝ STRÁŽCE nar.: 5.10.2012

Áron z Orebitských lesů  x Carevna Anastazie Z rodu Romanovců

neposouzen

třída otevřená - feny

CAIRA TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 9.12.2009

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Anett z Ďáblova dvora

V 1, CAC

ARNYTA Z HARTLOVY SKÁLY nar.: 12.1.2012

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Anya Těšínské nebe

V 2, Res. CAC

BARKA TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 3.2.2009

Ermak x Anett z Ďáblova dvora

V 3

ANNIE OD VELKÉ SKÁLY nar.: 15.4.2012

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Cirra z Ďáblova dvora

V 4

FEJA Z RODU ROMANOVCŮ nar.: 2.6.2010

Anton Ryjii Drug x Berta Z rodu Romanovců

V

ABBY OD VELKÉ SKÁLY nar.: 15.4.2012

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Cirra z Ďáblova dvora

V

DONNA GARCYNA TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 17.1.2011

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Baira Těšínské nebe

V

třída otevřená - psi

ATHOS MEDVĚD Z NEMOJOVA nar.: 28.8.2011

Ataman Nagajka x Bezinka Z rodu Romanovců

V 1, CAC, BOB

LUKAR RUSKÝ MEDVĚD nar.: 11.10.2011

Zhemchug Urala Iz Vernyh Strazhei x Elena Ruský medvěd

V 2, Res. CAC

ARNYS Z HARTLOVY SKÁLY nar.: 12.1.2012

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Anya Těšínské nebe

V 3

GARP Z RODU ROMANOVCŮ nar.: 2.4.2011

Anton Ryjii Drug x Rosa Al Kaida

V 4

TYUDOR PESNYA PECHENEGA nar.: 10.3.2012

Zhandarm x Schedraya Osen

V

třída vítězů - feny 

CIRRA Z ĎÁBLOVA DVORA nar.: 31.3.2008

Ermak x Aischa z Ďáblova dvora

V 1, CAC

CAREVNA ANASTAZIE Z RODU ROMANOVCŮ nar.: 10.3.2009

Anton Ryjii Drug x Rosa Al Kaida

V 2, Res. CAC

ANYA TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 18.3.2008

Ermak x Anett z Ďáblova dvora

V 3

AMANDA CARMEN nar.: 13.6.2010

Optimist Iz Vernyh Strazhei x Carmen z Ďáblova dvora

V 4

BAIRA TĚŠÍNSKÉ NEBE nar.: 3.2.2009

Ermak x Anett z Ďáblova dvora

V

třída veteránů - feny

AISCHA Z ĎÁBLOVA DVORA nar.: 9.7.2005

Endy z Pavlíčkovy zahrady x Donna Arita Kesh

V 1, SC, Vítěz Čech

ANETT Z ĎÁBLOVA DVORA nar.: 9.7.2005

Endy z Pavlíčkovy zahrady x Donna Arita Kesh

V 2

BAILA Z ĎÁBLOVA DVORA nar.:  1.4.2007

Dobrynja x Donna Arita Kesh

V 3

třída veteránů - psi

ATAMAN NAGAJKA nar.:  15.12.2004

Endy z Pavlíčkovy zahrady x Diva Arita Kesh

V 1, SC, Vítěz Královehradeckého kraje

OPTIMIST IZ VERNYH STRAZHEI nar.: 21.7.2007

Zherar x Zarnitsa Iz Vernyh Strazhei

V 2

ANTONY Z RODU ROMANOVCŮ nar.: 7.9.2006

Anakin Ruský medvěd x Rosa Al Kaida

V 3