Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.NV 29.9.2012 M.Lhota

 

Kavkazský ovčák
 
třída otevřená - feny
 
2.CORYNA Právo Tesáku nar. 23.3.2009
o.Nursultan iz Doma Mansura
m.Alma Démoni Kavkazu
V1, CAC
 
třída otevřená - psi
 
3.ARRASH GROWH Z Tadeášových domků nar. 20.3.2007
o.Chak
m.Olga Právo Tesáku
V1, CAC
 
třída vítězů- psi
 
5.CENT Z Tadeášových domků nar. 7.6.2009
o. Nursultan iz Doma Mansura
m.Olga Právo Tesáku
V1, CAC
 
třída veteránů - psi
 
7. NABAT Právo Tesáku nar. 23.11.2003
o.Amur Strážci z Kavkazu
m.Litva Právo tesáku
V1, SC, BOB,
 
 
Moskevský strážní pes
 
třída štěňat - feny
 
8. ABBY Od velké skály nar. 15.4.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Cirra Z Ďáblova dvora
VN2
10. ANNIEOd velké skály nar. 15.4.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Cirra Z Ďáblova dvora
VN3
11. GITTA Z Ďáblova dvora nar. 6.5.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Delinka Z rodu Romanovců
VN1
63. AMALCA Od velké skály nar. 15.4.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Cirra Z Ďáblova dvora
VN4
 
třída štěňat - psi
 
14. APOLLON Varjag z Bukové nar. 19.5.2012
o.Amulet Od beskydských vrchů
m.Amálka z Blahuňovské dubiny
VN1
 
třída dorostu - feny
 
15. ARMEA Z Hartlovy skály nar. 12.1.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Anya Těšínské nebe
VN1
 
16. ARNYTA Z Hartlovy skály nar. 12.1.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Anya Těšínské nebe
VN2
 
17.DORISLAVA Moskovskaja Storoževaja nar.27.10.2011
o.Rem Iz Viernych strazhei
m.Zolotoff Grad Druzhina
VN
 
18. ELIŠKA Těšínské nebe nar. nar.8.11.2011
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Baira Těšínské nebe
VN
 
19. FAVIE Těšínské nebe nar. nar.15.11.2011
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Baira Těšínské nebe
VN3
 
20. CHER Z rodu Romanovců nar.13.10.2011
o.Anton Ryjii Drug
m.Berta Z rodu Romanovců
VN
 
21. KAROLINA AMALKA nar.20.11.2011
o.Zherar
m.Gloria Vais Iz Don-Grada
VN
 
22.TESSI Pesnya Pechenega nar.10.3.2012
o.Zhandarm
m.Schedraya Osen
VN4
 
třída dorostu - psi
 
23. ARNYS Z Hartlovy skály nar. 12.1.2012
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Anya Těšínské nebe
VN3
 
24.LUKAR Ruský medvěd nar.11.10.2011
o.Zhemchug Urala Iz Viernych Strazhei
m.Elena Ruský medvěd
VN1
 
25.TYUDOR Pesnya Pechenega nar.10.3.2012
o.Zhandarm
m.Schedraya Osen
VN2
 
třída mladých - feny
 
26.GAIA Z rodu Romanovců nar. 2.4.2011
o.Anton Ryjii Drug
m.Rosa al Kaida
V2
 
27.GIRA Z rodu Romanovců nar. 2.4.2011
o.Anton Ryjii Drug
m.Rosa al Kaida
V3
 
28. HOLLY Z rodu Romanovců nar. 7.4.2011
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Varina Vnuchka Vorozheya iz Don-Grada
V1, JA
 
třída mladých - psi
 
29. ATHOS Medvěd z Nemojova nar. 28.8.2011
o.Ataman Nagajka
m.Bezinka Z rodu Roamnovců
V1, JA
 
30. GARP Z rodu Romanovců nar. 2.4.2011
o.Anton Ryjii Drug
m.Rosa al Kaida
V2
 
31.HANIBAL Z rodu Romanovců nar. 7.4.2011
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Varina Vnuchka Vorozheya iz Don-Grada
VD
 
64. ARISTOTELES Medvěd z Nemojova nar. 28.8.2011
o.Ataman Nagajka
m.Bezinka Z rodu Roamnovců
D
 
třída otevřená - feny
 
32. ALLYSCHA Těšínské nebe nar. 18.3.2008
o.Ermak
m.Anett Z Ďáblova dvora
V
 
33.AMANDA Carmen nar.13.6.2010
o.Optimist iz Viernych strazhei
m.Carmen Z Ďáblova dvora
V1, CAC
 
34.ANJA Valašský ráj nar. 22.8.2010
o.Optimist iz Viernych starzhei
m.Alysscha Těšínské nebe
V
 
35.DONNA AYDANA Těšínské Nebe nar.17.1.2011
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Baira Těšínské nebe
V
 
37.DONNA GARCYNA Těšínské Nebe nar.17.1.2011
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Baira Těšínské nebe
V4
 
39.FATIMA Z Ďáblova dvora nar. 26.12.2010
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Aischa Z Ďáblova dvora
V3
 
40.FEJA Z rodu Romanovců 2.6.2010
o.Anton Ryjii Drug
m.Berta Z rodu Romanovců
V2, Res. CAC
 
třída otevřená - psi
 
41.ANATOL Valašský ráj nar. 22.8.2010
o.Optimist iz Viernych starzhei
m.Alysscha Těšínské nebe
V
 
42.ANDY  Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Bulava Nagajka
V
 
43.ANTONIUS Valašský ráj nar. 22.8.2010
o.Optimist iz Viernych starzhei
m.Alysscha Těšínské nebe
V
 
44.ANTONY Z rodu Romanovců nar. 7.9.2006
o.Anakin Ruský medvěd
m.Rosa al Kaida
V
 
45. ÁRON  Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Bulava Nagajka
V
 
46.AZIM Ruský medvěd nar.7.6.2010
o.Zhemchug Urala Iz Viernych strazhei
m.Carica Ruský medvěd
V
 
47. AZIM Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Bulava Nagajka
V
 
48. CAREVIČ ALEXEJ Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009
o.Anton Ryjii Drug
m.Rosa Al Kaida
V2, Res.CAC
 
49.DAJMOND Z rodu Romanovců nar.6.12.2009
o.Anton Ryjii Drug
m.Berta Z rodu Romanovců
V1, CAC
 
50.EUGEN Z rodu Romanovců nar. 5.3.2010
o.Anakin Ruský medvěd
m.Rosa al Kaida
V
 
51.FIDO Z Ďáblova dvora nar. 26.12.2010
o.Optimist iz Viernych Strazhei
m.Aischa Z Ďáblova dvora
V3
 
52.FIDO Z rodu Romanovců 2.6.2010
o.Anton Ryjii Drug
m.Berta Z rodu Romanovců
V
 
53.FRODO Z rodu Romanovců 2.6.2010
o.Anton Ryjii Drug
m.Berta Z rodu Romanovců
V4
 
třída vítězů - feny
 
54. ANYA Těšínské nebe nar.18.3.2008
o.Ermak
m. Anett z Ďáblova dvora
V1, CAC, BOB, Vítěz Královehradeckého kraje
 
56.CIRRA Z Ďáblova dvora nar. 31.3.2008
o.Ermak
m.Aischa z Ďáblova dvora
V2, Res.CAC
 
třída vítězů - psi
 
57.OPTIMIST Iz Viernych strazhei nar. 21.7.2007
o.Zherar
m.Zarnitsa Iz Viernych strazhei
V1, CAC, Vítěz Čech
 
třída veteránů - feny
 
59.AISCHA Z Ďáblova dvora nar.9.7.2005
o.Endy z Pavlíčkovy zahrady
m.Donna Arita Kesh
V3
 
60. ANETT Z Ďáblova dvora nar.9.7.2005
o.Endy z Pavlíčkovy zahrady
m.Donna Arita Kesh
V2
 
61. ROSA Al Kaida nar.3.5.2004
o.Fagot-Mariczi
m.Walentyna Al Kaida
V1, SC
 
třída veteránů - psi
62. ATAMAN Nagajka nar.15.12.2004
o.Endy z Pavlíčkovy zahrady
m.Diva Arita Kesh
V1, SC