Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.NV 24.9.2011 Záměl

 Fotografie z výstavy budou doplněny co nejdříve, zatím se můžete podívat na soukromou galerii jednoho z účastníků zde:

http://barischa.rajce.idnes.cz/7._Narodni_vystava_KOSD_-_Zamel_-_Potstejn_24.9.2011

 

Kavkazský ovčák

 

třída otevřená - feny

1. AXXA Z Tadeášových domků  nar. 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo Tesáku

V1, CAC

2. CIJRA Z Tadeášových domků nar. 7.6.2009

o. Nursultan iz Doma Mansura

m.Olga Právo Tesáku

V2, Res.CAC

3.CORYNA Právo Tesáku nar. 23.3.2009

o.Nursultan iz Doma Mansura

m.Alma Démoni Kavkazu

V3

 

třída otevřená - psi

4.ARRASH GROWH Z Tadeášových domků nar. 20.3.2007

o.Chak

m.Olga Právo Tesáku

V2, Res.CAC

5.CENT Z Tadeášových domků nar. 7.6.2009

o. Nursultan iz Doma Mansura

m.Olga Právo Tesáku

V1, CAC

 

třída veteránů - psi

7. NABAT Právo Tesáku nar. 23.11.2003

o.Amur Strážci z Kavkazu

m.Litva Právo tesáku

V1, SC, BOB, Vítěz Čech

 

Moskevský strážní pes

 

třída štěňat - feny

8.GAIA Z rodu Romanovců nar. 2.4.2011

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa al Kaida

VN2

9. HOLLY Z rodu Romanovců nar. 7.4.2011

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Varina Vnuchka Vorozheya iz Don-Grada

VN1

 

třída štěňat - psi

9.HANIBAL Z rodu Romanovců nar. 7.4.2011

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Varina Vnuchka Vorozheya iz Don-Grada

VN1

10.HECTOR Z rodu Romanovců nar. 7.4.2011

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Varina Vnuchka Vorozheya iz Don-Grada

VN3

50. GARP Z rodu Romanovců nar. 2.4.2011

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa al Kaida

VN2

 

třída dorostu - feny

12.Boszoki Harci NATASA nar.30.12.2010

o.Boszoki Harci Misa

m.Boszoki Harci Carmen

V2

13.DONNA AYDANA Těšínské Nebe nar.17.1.2011

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Baira Těšínské nebe

V1

 

třída dorostu - psi

14.FIDO Z Ďáblova dvora nar. 26.12.2010

o.o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Aischa Z Ďáblova dvora

V1

 

třída mladých - feny

15.ANJA Valašský ráj nar. 22.8.2010

o.Optimist iz Viernych starzhei

m.Alysscha Těšínské nebe

V2

16.FEJA Z rodu Romanovců 2.6.2010

o.Anton Ryjii Drug

m.Berta Z rodu Romanovců

V1, JA

 

třída mladých - psi

18.ANTONIUS Valašský ráj nar. 22.8.2010

o.Optimist iz Viernych starzhei

m.Alysscha Těšínské nebe

V4

19.EDMONT Z Ďáblova dvora nar.14.4.2010

o.o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Aischa Z Ďáblova dvora

V3

20.FIDO Z rodu Romanovců 2.6.2010

o.Anton Ryjii Drug

m.Berta Z rodu Romanovců

V2

49.ANATOL Valašský ráj nar. 22.8.2010

o.Optimist iz Viernych starzhei

m.Alysscha Těšínské nebe

V1, JA

 

třída otevřená - feny

 

21. AMARA Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Bulava Nagajka

V

22.AREKA Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Bulava Nagajka

V

23.BARKA Těšínské nebe nar. 3.2.2009

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V2, Res.CAC

25.CAIRA Těšínské nebe nar. 9.12.2009

o.Optimist Iz Viernych strazhei

m.Anett z Ďáblova dvora

V4

26.CVETAVA Nagajka nar. 6.3.2009

o.Ermak

m.Diva Arita Kesh

V

27.CVETA Nagajka nar. 6.3.2009

o.Ermak

m.Diva Arita Kesh

V

28.CIRRA Z Ďáblova dvora nar. 31.3.2009

o.Ermak

m.Aischa z Ďáblova dvora

V1, CAC

29.ELZA Z rodu Romanovců nar. 5.3.2010

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

V

30.ZVIEZDA Ruský medvěd nar. 5.12.2009

o.Arhip

m.Elena Ruský medvěd

V3

 

třída otevřená - psi

 

31.ANDY  Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Bulava Nagajka

V

32. ÁRON  Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Bulava Nagajka

V

33.ANTONY Z rodu Romanovců nar. 7.9.2006

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

V2, Res.CAC

34. AZIM Z Orebitských lesů nar. 30.9.2009

o.Optimist iz Viernych Strazhei

m.Bulava Nagajka

V

35. BALROG Z Moskevských strážních nar. 3.10.2009

o.Optimist iz Viernych strazhei

m.Anteya z Ďáblova dvora

V3

36. CAREVIČ ALEXEJ Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

V4

37.CAREVIČ KONSTANTIN Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

V1, CAC, Vítěz Královéhradeckého kraje

38.EUGEN Z rodu Romanovců nar. 5.3.2010

o.Anakin Ruský medvěd

m.Rosa al Kaida

V

 

třída vítězů - feny

39. ANYA Těšínské nebe nar.18.3.2008

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V1, CAC

40. BAIRA Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m. Anett z Ďáblova dvora

V3

41. CAREVNA ANASTAZIE Z rodu Romanovců nar. 10.3.2009

o.Anton Ryjii Drug

m.Rosa Al Kaida

V2, Res.CAC

 

třída vítězů - psi

 

42. ANTON Ryjii Drug nar. 20.6.2007

o.Magnat Fat Mos

m.Dhessi Vais

V3

43.ATAMAN Nagajka nar.15.12.2004

o.Endy Z Pavlíčkovy zahrady

m.Diva Arita Kesh

V2, Res.CAC

44.BAZIR Těšínské nebe nar.3.2.2009

o.Ermak

m.Anett Z Ďáblova dvora

V4

45.OPTIMIST Iz Viernych strazhei nar. 21.7.2007

o.Zherar

m.Zarnitsa Iz Viernych strazhei

V1, CAC, BOB, Vítěz národní výstavy

 

třída veteránů - feny

46.AISCHA Z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

V1, SC

47. ANETT Z Ďáblova dvora nar.9.7.2005

o.Endy z Pavlíčkovy zahrady

m.Donna Arita Kesh

V2